„Czas wspólnie spędzony nie jest czasem straconym”

Kliknij by powiększyć

Tę prawdę wprowadzali w życie oazowicze parafii pw. Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju.  Dziewiętnastoosobowa grupa zgromadziła się w sobotę – tj. 21 października 2017 r. – na Oazie Modlitwy w domu sióstr Serafitek. Spotkanie rozpoczęło się zawiązaniem wspólnoty i wspólnym śniadaniem. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy i praca w grupach.

Najważniejszym punktem dnia była Eucharystia sprawowana przez Ks. Proboszcza Jerzego Kołtuna. Zastanawialiśmy się: czy nasza wiara jest tak mocna jak wiara Abrahama? Na jakim etapie wiary my jesteśmy? Co robimy, by zgłębić naszą wiarę? Bo zdarza się, że wiara ma różne „smaki”, każdy może być w innym punkcie swojej wiary i doświadczać jej w różny sposób.

Dzień pełen wrażeń zakończyła zabawa, do której dołączyły dzieci ze scholki „Armia Nieba”. W sercach uczestników pozostało pragnienie, by takie spotkanie jeszcze raz kiedyś powtórzyć. Bo – jak stwierdziło jedno z dzieci – „tu czuć wspólnotę”.

Z serca dziękujemy Ks. Jerzemu za sprawowaną Eucharystię i powiedziane do nas słowo, a Siostrom Serafitkom za poświęcony nam czas.

                                                                       Oaza Dzieci Bożych

GALERIA ZDJĘĆ


Autor: Ewa M.
28.10.2017 20:26


KALENDARZ

Niedziela
12
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj