Nasz kościół z dnia na dzień pięknieje!

Kliknij by powiększyć

W ostatnich miesiącach wykonano kolejne prace remontowe elewacji naszego kościoła parafialnego. Z Bożą i ludzką pomocą udało się już odnowić dwie wieże, tylną ścianę ołtarzową, prezbiterium i znaczną część fasady kościoła od strony ulicy Zamojskiej. Wykonane prace cieszą oczy i radują nasze serca,  gdy widzimy, że nasz kościół nabiera blasku i z dnia na dzień pięknieje.

A wszystko to po to, aby nie zmarnować pracy naszych praojców, a co za tym idzie, zostawić również po sobie ślad wiary i troski o parafialny kościół następnym pokoleniom. Nasz kościół jest przecież naszym parafialnym dziedzictwem, o które każdy z radością się troszczy. To jest dziedzictwo wiary i pobożności.

Nie jest to takie proste. Ile trzeba wkładu pracy, hartu ducha, rozmów, projektów, uzgodnień itp. wiedzą o tym wszyscy, którzy angażują bez reszty swoje siły, aby nasz parafialny kościół stawał się coraz piękniejszy i przynosił chwałę Bogu, ludziom zaś pożytek.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarą wspierają prowadzone prace. Troska o materialną stronę parafii jest wyrazem naszej wiary i swoistą wizytówką tworzących ją rodzin. Cieszymy się, że remont trwa i powoli zmierza do szczęśliwego końca, a my przyzwyczajamy się do ceglastego koloru naszej świątyni.

GALERIA ZDJĘĆ


Autor: Ewa M.
15.10.2017 13:37


KALENDARZ

Niedziela
12
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj