Skrzynka modlitw

Każdy może na tej stronie przedstawić swoją intencje do modlitwy oraz włączyć sie w modlitwę w tych intencjach.
Wszystkie te intencje będą włączone do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.30.

[Dodaj intencję]

Intencja z 06.01.2020 dodana przez czciciel
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.

Intencja z 05.01.2020 dodana przez Agnieszka z Krakowa
Maryjo, proszę Cię o Twoją pomoc. Jeśli wolą Bożą jest abym była żoną i matką to proszę Cię upros mi łaskę spotkania na mojej drodze w najbliższym czasie: dobrego, wiernego, wierzącego, troskliwego,odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Wstawiaj się za mną i moim przyszłym mężem... Prowadź mnie..

Intencja z 03.01.2020 dodana przez Prosząca
Błagam o modlitwę by Jurek został uleczony ze zranienia z poprzedniego związku partnerskiego, by Duch Święty przemienił jego serce i oczyścił rany, by na nowo zaufał i nauczył się kochać. By Bóg połączył mnie z nim miłością i małżeństwem sakramentalnym.

Intencja z 02.01.2020 dodana przez aga
Kochana Maryjo proszę o łaskę umocnienia mnie na duchu, uzdrowienia z nieżytu trąbek słuchowych i uzdr. całego mojego ciała i mojej duszy. Proszę wstawiaj się za mną u Pana Jezusa w intencji pragnień  mojego serca i pomóż mi w realizacji moich marzeń na chwałę Pana. Niech Duch święty zstąpi na mnie i uzdrowi moje nastawienie do życia przez Twoje Serce Najdroższa Matko. 

Intencja z 29.12.2019 dodana przez Edyta
O znalezienie pracy dla Edyty

Intencja z 29.12.2019 dodana przez Ewa
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę pomóż nam i uwolnij nas od Kata całą rodzinę .Proszę o zdrowie i opiękę nad moją rodziną.Matko Boża wstaw się za nami .

Intencja z 26.12.2019 dodana przez ala
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie

Intencja z 26.12.2019 dodana przez Marzena
Matko Boża nieustającej pomocy proszę o uzdrowienie mamy z choroby nowotworowej oraz o wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny

Intencja z 22.12.2019 dodana przez EMilka
Bardzo proszę o uzdrowienie mojego męża z nałogu żeby był wzorowym kochającym ojcem i mężem ❤❤❤❤😢😢

Intencja z 21.12.2019
PROSZE O LASKE UZDROWIENIA KRĘGOSŁUPA I DEPRESJI DLA AGATY

Intencja z 20.12.2019 dodana przez Tomasz
Panno Święta Matko nasza jakże się serce raduje człowieka gdy jesteś , rozjaśnij nasze serca przepędź mroki ciemności które przygniatają i przygnębiają nas słabych , Maryjo ja również upadłem wiele razy pod ciężarem grzechu błagam Twego syna Jezusa Chrystusa o miłosierdzie i łaskę przebaczenia, Proszę Maryjo uproś syna Twego aby udzielił mi łaski zdrowia błagam Cię Matko przyjdź mi z pomocą , zagubiłem się ale oto jestem wołam Jezu ulituj się , nie chcę być suchym drzewem chcę zakwitnąć i wydać owoc stokrotny dla Twej chwały . Maryjo proszę wiem że jestem Ci potrzebny choćby w małych rzeczach

Intencja z 17.12.2019 dodana przez Anna
Proszę Cię Boże o napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.

Intencja z 14.12.2019
Matko proszę abym mogła znaleźćwłasny dach nad głową

Intencja z 14.12.2019 dodana przez Chrzestna
Proszę o rozum i trzeźwość dla Piotra

Intencja z 14.12.2019 dodana przez Mama
Błagam aby mój syn urósł

Intencja z 14.12.2019 dodana przez zrozpaczona matka
Proszę Matkę Najswiętszą o opiekę nad naszą rodziną a szczególnie o opamiętanie dla syna.

Intencja z 12.12.2019 dodana przez Wioletta
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę pomóż mojej córce zdać trudny egzamin.Proszę o zdrowie i opiękę nad moją rodziną.Matko Boża módl się za nami.

Intencja z 11.12.2019 dodana przez Jan
Matko Najświętsza proszę o Boże błogosławieństwo dla Piotra, Aleksandra i całej rodziny.

Intencja z 11.12.2019 dodana przez Marzena
Mateńko dziękuję Ci za opiekę nad naszą rodziną,otocz opieką moje dzieci.Pomóż rozwiązać trudne sprawy aby mąż mógł wrócić do żony i dzieci.

Intencja z 11.12.2019 dodana przez Dorota
Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o poprawę warunków pracy Pawła i Anety

Intencja z 08.12.2019 dodana przez Beata
Matko Boza proszę Cię bardzo o zdrowie dla mojej wnuczki Michaliny

Intencja z 07.12.2019 dodana przez Adrian
Matko nieustającej pomocy proszę pomóż rozeznać wolę bożą. O dobrą żonę. O rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej.

Intencja z 04.12.2019 dodana przez zrozpaczona matka
Matko Boża proszę o opamiętanie dla syna i opiekę nad naszą rodziną.

Intencja z 04.12.2019 dodana przez Mama
Do NMP o pomoc w nauce syna, uzdrowienie jego oczu, błogosławieństwo Boże.

Intencja z 04.12.2019 dodana przez Mikołaj
Matko Boża proszę o pozytywne zakończenie sprawy sercowej.

Intencja z 02.12.2019 dodana przez Karolina
Matko Boża proszę o pojednanie z Krzysztofem i o rozwiązanie problemu w moim życiu.

Intencja z 02.12.2019 dodana przez córka
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o zdrowie dla dla mich rodziców Marii i Tadeusza.Miej ich w swojej opiece i broń od wszelkiego zła.

Intencja z 01.12.2019 dodana przez Agata
Matko Boża błagam Cię wstaw się do Pana Boga i uproś łaskę zdrowia dla Madzi. Matko nie opuszczaj jej, tylko Ty możesz ubłagać u Twojego Syna cud uzdrowienia tej młodej kobiety, która tak bardzo chce żyć.

Intencja z 01.12.2019 dodana przez Magda
Matko Boża nieustajacej pomocy bardzo proszę cię aby moja córka odezwała się do mnie i miała dobry kontakt z córką

Intencja z 27.11.2019 dodana przez Joanna
Mamusiu Maryjo proszę ulecz nasze serca,dusze,ciała,życie szczególnie Kamilka,daj nam poczuć Twoją miłość i słodycz i akceptację,ulecz nasze wszystkie rany i uproś nam dar pokoju,wiary i miłości Boga Ojca,Ciebie i wszystkich,proszę pomóż nam kochać pomimo złości,przemocy,nienawiści codziennie nam okazywanej proszę.

Intencja z 25.11.2019 dodana przez Aleksandra
Matko Boza prosze o tak potrzebne dary i laski dla naszego malzenstwa,bym juz wiecej nie cierpiala ,z powodu ozieblosci,nieszczerosci,egoizmu,braku dialogu z moim mezem.Prosze o przemiane dla meza ,madrosc i swiatlo Ducha Sw. by nie bladzil,nie marnowal czasu i naszego zycia.Prosze o zdrowie dla nas i dla naszych synow ,aby Dobry Bog uzdrowich ich z ciezkiego jakania i bym im blogoslawil na studiach.

Intencja z 24.11.2019 dodana przez Natalia
Panie Jezu, Matko Boża,proszę o dar Nieba dla moich rodziców, śp.Wiesławy i śp.Mirosława oraz mojej matki chrzestnej śp.Elżbiety i jej męża śp.Erwina, dla zmarłych z rodziny Dawidowicz, Szulc, von Zelewskich, Konkel, Lisakowskich, Fauverg i Falcone z Francji, Greenfiled, Bell, White i Mcleod z Anglii, Herron, Bell, Stringfellow i Stark z USA.

Intencja z 24.11.2019 dodana przez Anna
Matko Najświętsza, z całego serca proszę o Twoje wstawiennictwo za Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej.

Intencja z 23.11.2019 dodana przez Dawid Chmielewski
O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.

Intencja z 21.11.2019
Mamo Maryjo proszę uwolnij nas od dręczeń,chorób,życia w nieustannym lęku i poczuciu zagrożenia od ciągłych chorób nawet zwierząt i wszelkiego dostępu zła do mnie i dzieci,od zniewoleń także niezdrowym jedzeniem,od szatana i sług jego,proszę uwolnij nas od tego wszystkiego co nas dręczy i daj nam Boga.

Intencja z 20.11.2019 dodana przez kowalska
Kochana Mateczko ,dziekuje za wszystkie otrzymane laski za Twoja opieke Matenko prosze Cie o uzdrowienie malzenstwa mojej siostry i jej meza o szczesliwe rozwiazanie dla mojej bratowej.

Intencja z 19.11.2019 dodana przez Matka
Matko Boża pokornie błagam o dary Ducha Św. dla syna, pomoc w nauce i uzyskanie jak najlepszych wyników, o zdrowie dla niego, uzdrowienie oczu i błogosławieństwo.Amen.

Intencja z 19.11.2019 dodana przez Małgorzata
Dominice poprawiły się wyniki badań. Dziękuję Ci Matko za to. Proszę o poprawę relacji między Dominiką i Przemkiem.

Intencja z 18.11.2019 dodana przez ala
O dobrego męża Ali,o zdrowie,zgodę opiekę Maryji i potrzebne łaski Ali Joli,Krzyśka KS Kazika,s zakonnej Eugeni

Intencja z 18.11.2019 dodana przez Ala
O uzdrowienie trwałe z chorób, o wytrwałość w wierze i ciemnej nocy, o ochronę tego co posiadam i nie zaprzepaszczenie niczego, o radość, o przyjaźń, o naprawę relacji, we wszystkich sprawach Bogu wiadomych.

Intencja z 18.11.2019 dodana przez córka
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o zdrowie dla mamy Marii i taty Tadeusza. Tobie ich zawierzam miej ich w swojej opiece.

Intencja z 17.11.2019 dodana przez Stanisława
Najświętsza Mario Panno - Matko Wniebowzięta pomóż mi rozwiązać problem Tobie wiadomy. Proszę pokieruj tak, żeby nie było niesnasek i niepotrzebnych uprzedzeń. Pomóż mi Mateńko, pokieruj moimi słowami i myślami w wyniku czego dojdziemy do wspólnego konsensusu, zadowolenia i przejrzystości zagadnienia. Matko czuwaj nade mną i miej mnie w swojej opiece.

Intencja z 17.11.2019 dodana przez Magda
Matko Boża nieustajacej pomocy bardzo proszę cię aby moja córka odezwała się do mnie i miała dobry kontakt z córką i spraw aby moje problemy z rodzicami się rozwiązały

Intencja z 17.11.2019 dodana przez Agnieszka
Maryjo, proszę Cię gorąco o Twoje wstawiennictwo jeśli wolą Pana jest abym była żoną i matką to proszę o łaskę spotkania na mojej drodze: dobrego, wiernego, wierzącego, pokornego,odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Maryjo dopomóż mi na mojej drodze aby nie brakło mi nadziei i ufności.

Intencja z 15.11.2019 dodana przez Ewa
O cud uzdrowienia mojego męża Bogusława

Intencja z 14.11.2019 dodana przez Córka
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o nawrócenie dla ojca. O wyleczenie Jego z nałogu alkoholu. Módl się za nami.

Intencja z 14.11.2019 dodana przez Anna
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby Anna nie zrobiła mi krzywdy.

Intencja z 13.11.2019 dodana przez Jadwiga
Matuchno Nieustającej Pomocy przyjdź mi z pomocą w moich słabościach.Wyproś mi u Boga ,jeśli jest taka Jego wola.by miłosiernie odsunął ode mnie liczne i trudne choroby.Spraw,abym mogła pomagać innym.Czuwaj nad całą rodziną i przyjaciółmi,prowadź nas w wierze i miłości.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.

Intencja z 13.11.2019 dodana przez Gabriela
Matko Boża proszę o wstawiennictwo u Twojego Syna w intencji naszego syna Pawła o łaskę przemiany serca i uzdrowienia z gniewu.

Intencja z 12.11.2019 dodana przez Dorota
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o dobrego męża dla Doroty

Intencja z 12.11.2019 dodana przez Renata
Gorąco proszę o rozwiązanie spraw zawodowych, potrzebne łaski dla rodziny. Wiarę i nadzieję , odzyskanie spokoju ducha i radości życia codziennego.

Intencja z 11.11.2019 dodana przez m
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o szczęśliwe zdanie egzaminu przez syna.

Intencja z 11.11.2019 dodana przez matka
Matko Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie dla syna Wojciecha i pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. Twojej opiece go zawierzam broń od wszelkiego złego.

Intencja z 08.11.2019 dodana przez Ewa
Matko Boża proszę cię o zdrowie i pomyślne zaliczenie egzaminu końcowego i lepszą prace i potrzebne łaski i rozwiązanie węzła samotności.

Intencja z 05.11.2019 dodana przez Renata
Gorąco proszę o pozytywne zakończenie sprawy zawodowej.

Intencja z 05.11.2019 dodana przez Alina
Matko Najświętsza proszę o łaskę uzdrowienia z wszelkich chorób,oraz o znalezienie dobrej pracy.

Intencja z 05.11.2019
"W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem..."

Intencja z 05.11.2019 dodana przez Justyna
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebym dostała pracę w sklepie spożywczym gama i proszę o to żeby mój narzeczony Tomek znalazł dobra pracę i proszę oto żebyśmy wzięli ślub

Intencja z 03.11.2019 dodana przez Patrycja
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o dar potomstwa. Bym była Matką tak jak Ty. Módl się za nami.

Intencja z 03.11.2019 dodana przez Córka
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o nawrócenie dla ojca, aby szanował bliskich. Módl się za niego.

KALENDARZ

Sobota
25
stycznia


Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.

Maryjo, proszę Cię o Twoją pomoc. Jeśli wolą Bożą jest abym była żoną i matką to proszę Cię upros mi łaskę spotkania na mojej drodze w najbliższym czasie: dobrego, wiernego, wierzącego, troskliwego,odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Wstawiaj się za mną i moim przyszłym mężem... Prowadź mnie..

Błagam o modlitwę by Jurek został uleczony ze zranienia z poprzedniego związku partnerskiego, by Duch Święty przemienił jego serce i oczyścił rany, by na nowo zaufał i nauczył się kochać. By Bóg połączył mnie z nim miłością i małżeństwem sakramentalnym.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

I 1755 r. dzięki fundacji Eustachego Potockiego, generała artylerii, ukończono budowę nowego kościoła WNMP.

2 I 1824 r. Prowincjał Dominikanów o. Kostecki zatwierdził dla kościoła w Biłgoraju Bractwo Różańcowe Najsłodszego Imienia Jezus i Maryi. Bractwo przetrwało do 1939 r.

ROCZNICA POBYTU FIGURY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ W BIŁGORAJU
    Z dawna zapowiadana i oczekiwana przywędrowała do nas z Fatimy, jako Matka Boża i Matka wszystkich ludzi świata. Przebywała u nas w dniach 26 i 27 I 1996 r. W naszej parafii z tej okazji odprawiona została uroczysta Msza św., której przewodniczył ks. biskup Jan Śrutwa a Słowo Boże do wiernych wygłosił ks. Edward Pohorecki z Lublina. Po Mszy św. figura Matki Bożej Fatimskiej opuściła naszą diecezję.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj