Skrzynka modlitw

Każdy może na tej stronie przedstawić swoją intencje do modlitwy oraz włączyć sie w modlitwę w tych intencjach.
Wszystkie te intencje będą włączone do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.30.

[Dodaj intencję]

Intencja z 16.05.2021 dodana przez Bożena
Prosze o modlitwę za mojego syna Tomka o pracę ,daj mu radość z pracy ,pomóż odnaleźć drogę życia przymnóż wiary, nadziei i miłości,Weź za rękę i poprowadź.

Intencja z 15.05.2021 dodana przez Natalia
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę pomóż mi w mej samotności. Spraw, jeśli to zgodne z Wolą Bożą, by Kuba do mnie wrócił, żeby nasze drogi ponownie się skrzyżowały. Spraw, byśmy zaczęli wszystko na nowo, by nasze serca się przemieniły i zostały uzdrowione oraz by połączyło nas szczere i czyste uczucie. Daj nam tą drugą szansę byśmy mogli wzajemnie się nawracać i razem z Panem kroczyć naszą drogą życia. Amen

Intencja z 15.05.2021 dodana przez M
Dziękuję za pomoc i cały czas o nią proszę.

Intencja z 15.05.2021 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę żeby lekarz orzecznik postąpił uczciwie, i jeśli się należy: przyznał Piotrowi rentę na komisji lekarskiej w ZUS, jeśli nie to aby wziął się za jakąś pracę.

Intencja z 14.05.2021 dodana przez J
Matko Boża proszę miej w opiece mnie i moich bliskich. Pomóż by wszystkie trudne sprawy znalazły szczęśliwe dla nas zakończenie. Racz spojrzeć łaskawie na mojego brata i przyjdź mu z pomocą w wiadomej sprawie. Módl się za nami...

Intencja z 14.05.2021 dodana przez Anna
matko boza nieustajacej pomocy ja anna w twe swiete serce niepokalane oddaje dusze moich zmarlych przodkow i krewnych blagajac dla nich o milosierdzie boze ulge w cierpieniu laske darowania kar wiecznych o ducha swietego pocieszyciela laske zbawienia dusz laske ogladania bozego oblicza boga ojca w niebie naszej ojczyznie blagam trwajac w lasce uswiecajacej o zmilowanie w unizeniu i nicosci mojej prosze i blagam wysluchaj mnie panie jezu chryste przez wiezy krwi ktore mnie lacza z tymi duszami zebrze zmilowania jezu moj ufam tobie amen

Intencja z 13.05.2021 dodana przez Dorota
Matko Boza błagam cię o uzdrowienie naszego syna z choroby nowotworowej o całkowity powrót do zdrowia I dobre wyniki badań oraz opiekę nad naszą rodziną

Intencja z 13.05.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas. Módl się za nami.

Intencja z 13.05.2021 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę o:zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje żeby nikt nie dokuczał Anie w pracy

Intencja z 12.05.2021
Matko Boża Nieustającej Opieki, prosimy Cię o cud uzdrowienia dla naszego nienarodzonego synka. Joanna i Mateusz

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Joanna i Mateusz
Matko Boża Nieustającej Opieki, prosimy Cię o cud uzdrowienia dla naszego nienarodzonego synka. Joanna i Mateusz

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Natalia S.
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo dziekuje,za to,ze jestes i za wszystkie wysluchane prośby. Maryjo, Matko moja Ja Ci zawierzam,wszystkie moje intencje.Prosze Cie w nich wszystkich,na chwale Boza,o cud nieskonczonego milosierdzia Bozego,o cala moc Ducha Swietego,o cala laske i milosc Boza.Prosze aby Bog przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze Cie abym we wszystkich moich intencjach zobaczyla,chwale Boga milosiernego, zywego i wszechmogacego. Bog zaplac.Sylwia.

Intencja z 12.05.2021 dodana przez M
Proszę o pomoc dla siebie, bliskich i potrzebujących. Proszę o pomoc w związku z uczuciami, które trochę bolą - trudno tak żyć. Proszę o pomoc w sprawie, która leży mi na sercu. Proszę o siły, nadzieję, radość. Dziękuję za pomoc.

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Beata
Kochana Matko, proszę o zdrowie dla Mirosława oraz pomoc w pomyślnym ukończeniu studiów i załatwieniu trudnych spraw

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Czcicielka
Maryjo proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla Iwony z okazji urodzin.

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Ola
Mateczko proszę o uzdrowienie z nerwicy

Intencja z 11.05.2021 dodana przez czciciel
Matko Boska wypraszaj zdrowie dla mnie i rodziny.Opiekuj się nami

Intencja z 11.05.2021 dodana przez anna
Matko Boża Pomocy Nieustającej Ciebie prosimy o zbawienie ,uzdrowienie Tomasza,Mikolaja Ani.Za rodzenstwo ,rodzine ,za Ele,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie ,o zbawienie grzesznikow,za chorych ,w nalogach ,konajacych .Za Ele , o Bożą Wole.Za dusze w czyscu cierpiace .

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny i rodziny męża o Boże Błogosławieństwo wiare, nadzieję i miłość.

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Sylwia
Matko Boza proszę o zdrowie dla Adama. O uzdrowienie go z ciężkiej choroby.

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Agnieszka
Intencja dziękczynno-błagalna za O. Szymona OP - z okazji wyboru na przeora i rocznicy święceń. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 11.05.2021 dodana przez M
Proszę o pomoc w tworzeniu dobrych relacji z innymi, żebym nie czuła się gorsza wśród innych. Proszę o asertywność, pewność siebie, odwagę. Proszę też o zdrowie dla bliskich i dobry dzień urodzin dla siostry. Dziękuję.Proszę jeszcze o wzmocnienie dla oczu, bo praca z komputerem bardzo mi psuje wzrok. Proszę, żebym nie czytała żadnych złych i przykrych wiadomości od innych.i

Intencja z 08.05.2021 dodana przez Sylwia
Matko, proszę o wyjście z sekty dla Piotra, o pokój, pojednanie, przebaczenie i zgodę dla Sylwii i Piotra - dziękuję

KALENDARZ

Poniedziałek
21
czerwca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Prosze o modlitwę za mojego syna Tomka o pracę ,daj mu radość z pracy ,pomóż odnaleźć drogę życia przymnóż wiary, nadziei i miłości,Weź za rękę i poprowadź.

Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę pomóż mi w mej samotności. Spraw, jeśli to zgodne z Wolą Bożą, by Kuba do mnie wrócił, żeby nasze drogi ponownie się skrzyżowały. Spraw, byśmy zaczęli wszystko na nowo, by nasze serca się przemieniły i zostały uzdrowione oraz by połączyło nas szczere i czyste uczucie. Daj nam tą drugą szansę byśmy mogli wzajemnie się nawracać i razem z Panem kroczyć naszą drogą życia. Amen

Dziękuję za pomoc i cały czas o nią proszę.

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

     6 VI 1778 r. kościół p.w. Wniebowzięcia NMP został konsekrowany przez sufragana chełmskiego biskupa Melchiora Kochnowskiego. Kościół otrzymał tytuł Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

    16 VI 1940 r. w ramach szerokiej Akcji AB w Biłgoraju zostało aresztowanych przez gestapo wiele znanych osób w tym ks. Jan Samolej i ks. Czesław Koziołkiewicz – ówczesny proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Aresztowanych osadzono na Rotundzie Zamojskiej, a następnie poprzez Zamek Lubelski wywieziono ich do obozów koncentracyjnych. Jednak w krótkim czasie zwolniono ks. Czesława Koziołkiewicza. ks. Józef Chmielewski – młody wikary postanawia zamienić się z ks. Czesławem Koziołkiewiczem i w tym celu sam zgłasza się do gestapo. Zostaje aresztowany przez Niemców 19 VI 1940 r. i wywieziony na Zamek Lubelski. Nie wiemy jak wyglądała sama zamiana, jednak stało się faktem, że ks. Józef Chmielewski zostaje a ks. Czesław Koziołkiewicz jest uwolniony. Było to z pewnością niezwykłe wydarzenie. O fakcie tym dzisiaj się już nie pamięta.

     13 VI 1991 r. w Hedwiżynie została erygowana nowa parafia pod wezwaniem św. Jadwigi Śląskiej w wyniku, czego od parafii WNMP odłączone zostały wioski: Hedwiżyn ( kaplica), Ignatówka, Dyle, Kajetanówka oraz część wsi Wola Dużą.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj