Skrzynka modlitw

Każdy może na tej stronie przedstawić swoją intencje do modlitwy oraz włączyć sie w modlitwę w tych intencjach.
Wszystkie te intencje będą włączone do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.30.

[Dodaj intencję]

Intencja z 21.05.2020 dodana przez Michał
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 20.05.2020 dodana przez Sylwia
Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

Intencja z 19.05.2020 dodana przez Zbigniew
O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Intencja z 19.05.2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy błogosław moim dzieciom, chroń je przed złem, pomóż wybrać im właściwą drogę w życiu.

Intencja z 19.05.2020 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach ,za naszą Ojczyznę.

Intencja z 19.05.2020 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię o zgodę miłość wiarę w mojej rodzinie.

Intencja z 19.05.2020 dodana przez Ala
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę opiekę Maryji i potrzebne łaski Ali Joli Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza

Intencja z 18.05.2020 dodana przez Joasia
W intencji moich braci, by wspierali się wzajemnie i szanowali. By obydwaj znaleźli dobrą pracę i poukładało im się w życiu osobistym, by byli szczęśliwi i dawali to szczęście innym. By jak najszybciej rozwiązali wszystkie swoje problemy. Proszę o zdrowie dla nich i Boże błogosławieństwo. W intencji zmarłych Ś.P. Grażyny i Adama Tużnik, Reginy i Zbigniewa Tużnik oraz Zofii, Zbigniewa i Janusza Greif. Na zawsze w naszych sercach…

Intencja z 18.05.2020 dodana przez Aneta
za Gabrysie i dzieci które przystępują do I Komuni Sw , za Ks Maksymiliana i potrzebne Łaski, o świadome przyjęcie Pana Jezusa do serca , z miłością i pokora za Zdzisława o pokore skruchę, szczera spowiedz , za chęć przemiany , za Anetę i córki . Amen. dziekuje za wysłuchane prośby Jezu

Intencja z 17.05.2020 dodana przez ks. Z
Proszę aby osoba podpisująca się AWE zaprzestała publikowania postów w księdze intencji. Pozdrawiam wszystkich modlących się z nami.

Intencja z 13.05.2020 dodana przez Sylwia
Matko Boza ....... Prosze o modlitwe,o dar calkowitego uzdrowienia mnie z moich chorob. Prosze o dar uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o cud,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla calej mojej Rodziny.Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.Sylwia.

Intencja z 12.05.2020 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .

Intencja z 12.05.2020 dodana przez AWE
"... a co szlachetne, zachowujcie." + Tak, jak Pismo Święte Nie jest bez wartości! Tak Słowo poczęte W Ducha Św. obecności Świętość uzyskuje! Choć świat prześladuje Pan je podtrzymuje Pokój nakazuje Miłość nakazuje! /Będziesz miłował!/ Bo Miłość wyróżnia Przyjaciół Jezusa Nienawiść poróżnia I Miłość zagłusza. Miłość nie przemija Kiedy jest prawdziwa! Nienawiść zabija Nuta to fałszywa! Czy to wiersOkleta? Nie! Do walki ze złem Szlachetna podnieta.

Intencja z 12.05.2020 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię bardzo w intęcji o dobry wynik badań i prawidłowy przebieg zagrożonej ciołży.

Intencja z 12.05.2020 dodana przez Córka
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o nawrócenie dla ojca. Módl się za nami.

Intencja z 10.05.2020 dodana przez Dorota
Maryjo, proszę ratuj tatę Jana. Wzmocnij go i uzdrów z choroby nowotworowej oraz chroń przed koronowirusem. Jezu ufam Tobie.

Intencja z 07.05.2020 dodana przez Michał
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 07.05.2020 dodana przez Mariola
O pogodzenie się z mężem Andrzejem o przemiane jego serca i uratowanie mojego małżeństwa. O powrót do domu męża.

Intencja z 06.05.2020 dodana przez Twoja Czcicielka
Matko Nieustającej Pomocy dzisiaj są moje 62 urodziny. Proszę Cię o zdrowie i siły.Bądź moją pomocą i wyjednaj potrzebne łaski.Obdarz całą naszą rodzinę łaską zdrowia i uchroń od zachorowania.Proszę o modlitwę przebłagalną za grzechy moje i mojej Rodziny,o modlitwę dziękczynną za wszystkie otrzymane łaski i Miłosierdzie. Proszę Cię Matuchno o miłość i zgodę w rodzinach moich dzieci i w sprawie Bogu wiadomej. W imieniu chorych i cierpiących proszę o oddalenie i usunięcie tego wszystkiego i o Miłosierdzie dla całej ludzkości.za Ojczyznę,o pokój i zgodę. Za Ojca Świętego,Biskupów i Kapłanów.

Intencja z 06.05.2020 dodana przez Sylwia
Matko Boza ..... Prosze o calkowite uzdrowienie dla mnie z choroby. Prosze o uzdrowienie dla mojego Ojca Walentego.Prosze o przemiane serca dla mojej Matki Marii. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla mojej Rodziny. Prosze o modlitwe,za tych,wszystkich, co na mojej drodze,w intencjach mi powierzanych. Proszę,o modlitwe, abym we wszystkich moich intencjach,ktore nasze w sercu,zobaczyla Boga zywego, działającego,z cala moca i zwyciezajacego. Prosze o cud,we wszystkich moich intencjach. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.

Intencja z 05.05.2020 dodana przez Córka
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o nawrócenie dla ojca. Proszę aby stał się dobrym człowiekiem dla żony. Módl się za nami.

Intencja z 05.05.2020 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci nienarodzone, o zbawienie samobójców, grzeszników, za wszystkie grzechy Narodu Polskiego.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących ,

Intencja z 04.05.2020 dodana przez Sylwia
MBNP proszę o modlitwę w sprawie Piotra, Piotra, Damiana, Joanny i Jacka - dziękuję i błogosławię!

Intencja z 04.05.2020 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji o zgodę miłość jedność w rodzinie.

Intencja z 03.05.2020 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Intencja z 02.05.2020 dodana przez Izabela
Proszę o zdrowie dla mamy , opiekę nad rodziną siostry , o życie wieczne dla ukochanego taty , o wzajemną miłość dla mnie i szczęśliwe małżeństwo .

Intencja z 02.05.2020 dodana przez Iza
Matko Boża proszę o połączenie naszych dwóch samotnych serc , o wzajemną miłość Marka do mnie i zawarcie z nim szczęśliwego małżeństwa opartego na Bogu i miłości. Łącze się w modlitwie w mojej intencji poprzez nowennę do Maryji.

Intencja z 02.05.2020 dodana przez Izabela
proszę o dobre rozeznanie woli Bożej w życiu prywatnym i zawodowym dla Izy, Gabrysi i Basi, o potrzebne dla nich dary i łaski, ochronę przed złem oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny.

Intencja z 01.05.2020 dodana przez Karolina
Matko Boża proszę o rozwiązanie trudnego problemu w moim życiu. Tobie zawierzam, Ty wiesz co będzie dla nas dobre.

Intencja z 29.04.2020 dodana przez matka
Proszę w intencji mojej córki Justyny, o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w każdej chwili życia, o znalezienie dobrego męża, o pokój w sercu i radość, o odwagę i optymizm, o to by zawsze była bezpieczna. Boże miej ją w swojej opiece i chroń od złego.

Intencja z 29.04.2020 dodana przez Jan
Matko Boga wstawiaj się za nami u Pana Jezusa i wypraszaj zdrowie, odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie.

Intencja z 29.04.2020 dodana przez Damian
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica ! Błagam o modlitwę za moją siostrę Ewelinę : Proszę o pracę dla mojej siostry , o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe. Moja siostra dziwnie się zachowuje, nie żyje w łasce uświęcającej , nie pracuje unika ludzi itd.

Intencja z 29.04.2020 dodana przez Sylwia
Maryjo,Matko moja,prosze Cie o zwyciestwo we wszystkich moich intencjach,ktore nasze w sercu. Prosze Cie o cud,we wszystkich moich intencjach. Dziekuje Ci Mamo i Panie Jezu,przepraszam Was za wszystko,co zle.Prosze Was o laske i jednoczesnie juz Wam dziekuje,za wasze milosierdzie. Bog zaplac.Sylwia.

Intencja z 29.04.2020 dodana przez Czćicelka.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Antośia o Boże Błogosławieństwo i łaskę zdrowia.

Intencja z 28.04.2020
Proszę o modlitwę w intencji Eli o ulgę w cierpieniu i Bożą opiekę dla jej rodziny.

Intencja z 28.04.2020 dodana przez Adrian
Matko nieustającej pomocy proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą dobrze płatną. Uzdrowienie duszy i ciała Wandy Czesława w miłości na nowo małżeństwie. Zdrowie siły, siły rozum boży jasność umysłu cierpliwości.

Intencja z 27.04.2020 dodana przez Ewa
Proszę o uwolnienie syna Bogusza od substancji psychoaktywnych oraz o zdrowie dla mojego taty

Intencja z 27.04.2020
Proszę o odebranie bólu spowodowanego nieudaną miłością. Proszę o dobrego męża i potrzebne łaski bym mogła go spotkać. Prosze o przełamanie klątw w moim życiu i o pokonanie zła na świecie.

Intencja z 23.04.2020 dodana przez EWA
dziękuje za pomoc w pracy i proszę cię o wymarzoną pracę i potrzebne łaski

Intencja z 22.04.2020 dodana przez Jan
Matko Boża wypraszaj Irenie w dniu 70 urodzin zdrowie i obfite błogosławieństwo Pana Boga w życiu.

KALENDARZ

Sobota
15
sierpnia


Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w naszej parafii


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

8-9 VIII 2004 r. -  Rocznica nawiedzenia w naszej parafii Matki Bożej w znaku kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj