Skrzynka modlitw

Każdy może na tej stronie przedstawić swoją intencje do modlitwy oraz włączyć sie w modlitwę w tych intencjach.
Wszystkie te intencje będą włączone do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.30.

[Dodaj intencję]

Intencja z 08.11.2019 dodana przez Ewa
Matko Boża proszę cię o zdrowie i pomyślne zaliczenie egzaminu końcowego i lepszą prace i potrzebne łaski i rozwiązanie węzła samotności.

Intencja z 05.11.2019 dodana przez Renata
Gorąco proszę o pozytywne zakończenie sprawy zawodowej.

Intencja z 05.11.2019 dodana przez Alina
Matko Najświętsza proszę o łaskę uzdrowienia z wszelkich chorób,oraz o znalezienie dobrej pracy.

Intencja z 05.11.2019
"W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem..."

Intencja z 05.11.2019 dodana przez Justyna
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebym dostała pracę w sklepie spożywczym gama i proszę o to żeby mój narzeczony Tomek znalazł dobra pracę i proszę oto żebyśmy wzięli ślub

Intencja z 03.11.2019 dodana przez Patrycja
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o dar potomstwa. Bym była Matką tak jak Ty. Módl się za nami.

Intencja z 03.11.2019 dodana przez Córka
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o nawrócenie dla ojca, aby szanował bliskich. Módl się za niego.

Intencja z 30.10.2019 dodana przez Jan
Proszę Boga Ojca za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, ochronę od zła, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo w każdym dniu dla całej rodziny.

Intencja z 30.10.2019 dodana przez czciciel
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.

Intencja z 30.10.2019 dodana przez Renata
Gorąco proszę o Ywą matczyną opiekę nad naszą Rodziną, pomóż rozwiązać trudne sprawy, dodawaj wiary, nadziei i miłości wzajemnej.

Intencja z 29.10.2019 dodana przez Ewa
Maryjo proszę proszę o normalną prace i powodzenie w pracy i zaliczenie egzaminu praktycznego i normalność i dobrego męża.

Intencja z 28.10.2019 dodana przez Kamila
Proszę o modlitwę w intencji za Kamilę Przemka i Nelę żeby w naszym domu nie było już przemocy alkocholizmu depresji proszę o zdrowie dla mojej rodziny dziękuję za każdy posiłek dach nad głową pracę mojego męża Przemysława oraz żeby moja córka była grzeczna posłuszna i jak pójdzie do szkoly żeby też sobie w niej poradziła żeby nie było z tym żadnych problemów również o dar potomstwa bóg zapłać z Panem Bogiem

Intencja z 28.10.2019 dodana przez Justyna
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową

Intencja z 27.10.2019 dodana przez Zofia
Proszę Cię Matko o opiekę nad moim synem Karolem, aby założył rodzinę pobłogosławiona przez Twojego Syna i nie odszedł od wiary. Czuwaj nad nim w każdej chwili jego życia. Mnie i mężowi pozwól jeszcze cieszyć się zdrowiem i Twoją o Matko opieką.

Intencja z 24.10.2019 dodana przez MARTA
Kochana Matko za Twoim pośrednictwem proszę Naszego Ojca w Niebie o dobre wynik badań i łaskę zdrowia dla mnie.

Intencja z 24.10.2019 dodana przez mąż i tata
Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

Intencja z 24.10.2019 dodana przez Mama
Matko błagam cię aby sprawa którą założył mój syn o opiekę nad córką sąd rozpaczył pozytywnie dla mojej wnuczki

Intencja z 19.10.2019 dodana przez Ewa
Matuchno błagam o znalezienie dobrą prace i zaliczenie ważnego egzaminu i potrzebne łaski i tego jedynego chłopaka.

Intencja z 19.10.2019 dodana przez Katarzyna.
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski błagam Cię w intęcji męża o łaskę nawrócenia światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla rodziny twoja czćicelk.

Intencja z 19.10.2019 dodana przez zbyszek
O łaskę wiary i zdrowia dla ZBIGNIEWA i osób bliskich

Intencja z 17.10.2019 dodana przez Michał
Matko Boża proszę uratuj i połącz małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

Intencja z 16.10.2019 dodana przez Fabian
Proszę cię Maryjo o cud uzdrowienia mnie z moich chorób wewnętrznych które noszę w swoim organizmie aby Bóg mnie uleczył , za zdrowie mojego kolegi Tomasza aby wyszedł z tej ciężkiej choroby jaką jest stwardnienie rozsiane , za ciocię Elżbietę aby polepszył się jej stan zdrowia aby odzyskała wzrok , i za pomyśle rozpatrzenie spraw urzędowych mojej mamy 💗💗💗🙏🙏

Intencja z 16.10.2019 dodana przez Teresa
Matko Boza prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o wyzwolenie mnie i rodziny od zla,chorob i nieprzyjaciol znanych i nieznanych. A zwlaszcza o udermnienie zla ze strony:E.Z.S.K.R..K.L. oraz o wiare dla nich i ich rodzin. Amen.

Intencja z 16.10.2019 dodana przez Jan
Matko Nieustającej Pomocy wypraszaj u Pana Jezusa dla naszej rodziny zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo we wszystkich sprawach. Amen

Intencja z 16.10.2019 dodana przez matka
Cudowna Matko Boza prosze Cie o dobre zdrowie i przymnozenie wiary dla dzieci W intencji zachowania nas od nieszczesc,strat/od nieprzdluzenia umowy dla syna o prace na czas nieokreslony/ i chorob, nienawisci od nieprzyjaciol. Dziekuje bardzo za modlitwe i zqa laski otrzymane dla mnie i dl rodziny.

Intencja z 16.10.2019 dodana przez Maria
Matko Boza prosze Cie o powrot do zdrowia dla Grzegorza. W intencji pomocy w Twojej Madrosci w jego sprawach: zawodowych,szkoleniowych,motoryzacyjnych,osobistych,spolecznych. Bog zaplac za modlitwe.

Intencja z 16.10.2019
Matko Boska Nieustającej Pomocy! W pokorze serca proszę Cię o modlitwę o uzdrowienie i siły do pracy . Za duszę zmarłej w maju mamy i zdrowie samotenego ojca . O poukładanie spraw życiowych po śmierci mamy , o życie w rodzinie z dobrym mężem prosi Córka

Intencja z 15.10.2019 dodana przez Magda
Matko boża nieustajacej pomocy bardzo proszę cię aby moja córka odezwała się do mnie i miała dobry kontakt z córką i moimi rodzicami aby mi wybaczyli proszę też o poprawę sytuacji finansowej

Intencja z 12.10.2019 dodana przez Andrzej
Matko Boża pokornie błagam o uzdrowienie z choroby serca, błagam abym nie musiał mieć operacji, koronografi, ani iść do szpitala, pokornie proszę aby moja wizyta u kardiologa przebiegła pomyślnie abym poczuł się lepiej. Matko błagam również o łaski dla żony aby miała siłę w swej pracy a także aby jej wizyta u onkologa wypadła pomyślnie.Amen.

Intencja z 11.10.2019 dodana przez Mateusz
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji prowadzenia mnie przez Ducha św. i wylania wszystkich jego darów, pełne uwolnienie i uzdrowienie, powrót do radości i sił, oraz zdrowia. Udane przedsięwzięcie (tylko Bóg może pomóc) opiekę i ochronę przed wszelkim złem jawnym i ukrytym, duchowym i cielesnym, bym był bezpieczny i zawsze obecny w Ramionach Matki Bożej i błagam Ją szczególnie o wspaniałą żonę, o której tak marzę. Bóg zapłać Mateusz

Intencja z 09.10.2019 dodana przez Mama
Matko Boża proszę Cię o przymnożenie wiary dla Kamili, o łaskę aby przystąpiła do spowiedzi św. Matko Boża Ty wiesz jakie spojrzenie Ona ma na świat i wiarę, proszę Cię naprowadź ją na drogę prowadzącą do Ciebie i Jezusa.

Intencja z 08.10.2019 dodana przez Jadwiga
o Matuchno nie opuszczaj mnie,moja rodzinę i przyjaciół,uproś łaskę zdrowia ,bo trapią nas liczne choroby,dopomóż w dostaniu się do dobrych specjalistów.Wciąż wierzę w moc modlitwy i Twą Matczyną opiekę i proszę Wielka Matko Boża Pomagaj nam Nieustannie.Bóg zapłać.

Intencja z 06.10.2019 dodana przez Magda
Matko boża nieustajacej pomocy bardzo proszę cię aby moja córka odezwała się do mnie i miała dobry kontakt z córką i moimi rodzicami proszę też o zdrowie spraw aby moja sytuacja finansowa uległa poprawie

Intencja z 06.10.2019 dodana przez Barbara
Matko błagam Cię o uzdrowienie z choroby mojej córeczki Marysi. Tak brakuje mi już sił... Cała moja nadzieja w Tobie!

Intencja z 02.10.2019 dodana przez Edyta
Za Huberta aby wyzdrowial i zaadaptowal sie w przedszkolu, nie chorowal więcej. Pomoz nam rodzicom znaleźć w sobie siłę, mądrość i cierpliwości, żebysmy dobrze opiekowali sie synem.

Intencja z 01.10.2019 dodana przez Maria
Matko Nieustajacej Pomocy prosze Cie uslysz moja intencje od lat zanoszona blagalno-dziekczynna o pomoc w Twojej Madrosci w udaremnieniu zla ze strony alkoholika z mania przesldowcza/celowego zaklocania spokoju domowego,co skutkuje to roznymi chorobami u mnie i rodziny/ i jego,czy z rodzina oddaleniu. W intencji zdrowia dla dzieci i ich matki. Bog zaplqc za modlitwe.

KALENDARZ

Piątek
6
grudnia


Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę cię o zdrowie i pomyślne zaliczenie egzaminu końcowego i lepszą prace i potrzebne łaski i rozwiązanie węzła samotności.

Gorąco proszę o pozytywne zakończenie sprawy zawodowej.

Matko Najświętsza proszę o łaskę uzdrowienia z wszelkich chorób,oraz o znalezienie dobrej pracy.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

3 XII 1717 r. – Pierwszy proboszcz parafii w Biłgoraju - ks. Jan Mroczkowski.

28 XI 1982 r. dokonano poświęcenia nowo wybudowanej kaplicy Chrystusa Króla i sali katechetycznej na osiedlu Różnówka. Kaplica wybudowana dzięki ogromnemu wkładowi ks. Edmunda Markiewicza należała do naszej parafii przez okres 9 lat i jest małym kościołem pw. Chrystusa Króla.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj