Skrzynka modlitw

Każdy może na tej stronie przedstawić swoją intencje do modlitwy oraz włączyć sie w modlitwę w tych intencjach.
Wszystkie te intencje będą włączone do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.30.

[Dodaj intencję]

Intencja z 26.12.2020 dodana przez Krzysztof
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

Intencja z 26.12.2020 dodana przez EWa
o dobrą prace i zaliczenie egzaminu zawodowego i dobrego meża i zdrowie i dobrą samoocenę

Intencja z 26.12.2020 dodana przez Janek
Proszę o pomoc w pogodzeniu się z Tamarą.

Intencja z 25.12.2020 dodana przez Mama.
Cudowna Mateńko błagam Cię o łaski dla syna wybłagaj mu łaskę poznania wartościowej wierzącej dziewczyny Otocz go płaszczem opieki zabierz samotne smutne dni od niego. Ufam z całego serca w Twoją dobroć i pomoc .

Intencja z 23.12.2020 dodana przez Sylwia
Matko Boza, dziękuję Ci za to że jesteś. Proszę Cię....... Proszę Cię o cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego, we wszystkich moich intencjach. Proszę Cię we wszystkich moich intencjach,które noszę w swoim sercu o niezmierzone miłosierdzie Boże,o cud niezmierzonej mocy Ducha Świętego, o cud łaski i miłości Bożej. Proszę aby Bóg mi przez Twoje serce skutecznie we wszystkim błogosławił. Proszę niech odczuwam we wszystkich moich intencjach,Twoja żywa obecność, niech za Twoim wstawiennictwem to co niemożliwe możliwe się staje. Polecam Ci Matulo całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

Intencja z 22.12.2020 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 22.12.2020 dodana przez czciciel
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.

Intencja z 22.12.2020 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,dzieci.Za Tomasza,Mikolaja,o Boze Milosierdzie.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli,w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach.Za grzechy przeciw zyciu,o pokoj w Polsce i w Swiecie.O ustanie pandemi.

Intencja z 22.12.2020 dodana przez Iza
proszę o dobrą pracę z woli Bożej dla Izy i Basi, o potrzebne dla nich i ich bliskich dary i łaski, zwłaszcza dar pokoju, radości, ufności, mądrości, rozeznania i cierpliwości.

Intencja z 22.12.2020
Matko Boza blagam pomoz mi zebym miala pieniadze na zakupy,oddanie,na swieta,blagam cie o cud pomoz mi, na wykupienie zastawu,blagam ja juz nie mam sily tak dluzej zyc,bez pieniedzy,ich brak jest codziennie na zycie,nie mam na nic,blagam ja zakoncze juz swoje zycie bo tak dluzej nie dam rady,blagam pomoz zlituj sie i daj potrzebne laski,pomoz,

Intencja z 21.12.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę żeby lekarz orzecznik przyznał Piotrowi rentę na komisji lekarskiej z ZUS żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym

Intencja z 21.12.2020 dodana przez Halina
Matko Nieustającej Pomocy Proszę o zdrowie i Twoją opiekę nad moją rodziną. Spraw aby zabieg przebiegł pomyślnie i wyniki były dobre.Matuchno miej nas w swojej opiece i broń od nieszczęść chorób i wypadków.

Intencja z 21.12.2020 dodana przez m
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o zdrowie dla całej rodziny i szczęsliwy przebieg zabiegu dla męża.

Intencja z 18.12.2020 dodana przez Bart. Grzegorz
Prosze. Cie. Matko. Boza. Nieustajacej. Pomocy. O. Zdrowie. I. O. Boze. Blogoslawienstwo. I. O. Dary. Ducha. Sw. I. Opieke. Matki. Bozej. Czestchowskiej. Dla. Alicji. Lojewskiej.

Intencja z 17.12.2020 dodana przez Anna
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki Magdaleny

Intencja z 17.12.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę o:zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie miała nowotworu piersi żeby mama Alicja była zdrowa żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje

Intencja z 16.12.2020 dodana przez Maria
Matko Boza Nieustajacej Pomocy prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc w moich i moich dzieci,jak tez dla R.D.J wszystkich potrzebach:zawodowych,ekonomicznych,mieszkaniowych,osobistych.Uchron nas od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa/. Amen.

Intencja z 14.12.2020 dodana przez Ewa
Proszę Cię Mateńko o dar potomstwa dla Małgorzaty i Piotra

Intencja z 10.12.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie miała raka piersi żeby mama Alicja nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje

Intencja z 08.12.2020 dodana przez Ala
O ustanie pandemii, o pokój na świecie, o uczciwy wynik wyborów prezydenckich w USA, o swiętość, roztropność, pokorę dla wszystkich kapłanow i osób konsekrowanych, o odnowę świata i kościoła przez Niepokalaną, o zdrowie dla mnie, dziękuję za otrzymane Łaski.

Intencja z 06.12.2020 dodana przez Janusz
Matko Boża , proszę o łaskę cudownego wyleczenia spuchniętego kolana oraz uda w lewej nodze

Intencja z 02.12.2020 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 01.12.2020 dodana przez córka
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o zdrowie dla mamy Marii.

Intencja z 27.11.2020 dodana przez Agnieszka
Proszę o łaski do zbawienia potrzebne dla siebie i rodziny.

Intencja z 25.11.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę o:zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie miała raka piersi żeby mama Alicja nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby mama Alicja była zdrowa

Intencja z 25.11.2020
Matko Boska Nieustającej Pomocy proszę o ochronę i obronę Damiana i Michała od płacenia alimentów na złego ojca który nie interesował się i nie łożył na utrzymanie synów co niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Błagam. Pomóż. Otocz ich opieką.

Intencja z 25.11.2020 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 20.11.2020 dodana przez Krystyna
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet

Intencja z 17.11.2020 dodana przez ANETA
PROSZE CIEBIE MATKO BOZA O POMOC DLA MOJEGO MEZA W SPRAWIE PRACY ZEBY WSZYSTKO SIE ULOZYLO WSTAW SIE ZA NIM BLAGAM NIE OPUSZCZAJ NIGDY NAS CHRON NAS I STRZEZ PROSZE ZLITUJ SIE NAD NAMI DZIKUJE

Intencja z 12.11.2020 dodana przez MM
Matko Boża proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w nowej pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy.

Intencja z 11.11.2020 dodana przez Marta
Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia z wirusa dla Miroslawy, Marty, Wiktora, o potrzebne laski i zdrowie dla malenkiej Justyny, o blogoslawienstwo i nawrocenie dla Witalija, o laski dla wszystkich dobroczyncow.

Intencja z 11.11.2020 dodana przez Krzysztof
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

Intencja z 10.11.2020 dodana przez Anna z Rodziną
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Wujka Romana Sosnowskiego,o Dar Nieba dla Cioci Zofii Sosnowskiej w rocznicę odejścia do Pana.

Intencja z 30.10.2020 dodana przez Ewa
Maryjo Proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Ks. Stanisława Chudego i Ks. Stanisława Urbańskiego i Twoją Maryjo Opiekę.

Intencja z 29.10.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr dostał rentę na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym co pozwoli na znalezienie dobrej pracy żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna nigdy nie była przenoszona na inny wydział

Intencja z 28.10.2020 dodana przez Marzena
Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie,mojej rodziny,proszę w pewnej intencji,by Marcin odwzajemnił moje uczucia zakochał się we mnie,myślał o mnie i okazywał swoje zainteresowanie moją osobą.dziekuje za modlitwe

Intencja z 28.10.2020 dodana przez Sylwia
Proszę o modlitwe w intencji o ulgę w cierpieniu dla dusz cierpiących w czyścu. O dar nieba dla nich. Bóg zapłać

Intencja z 28.10.2020 dodana przez Jan
Proszę Pana Boga za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii, Julii, Teresy, Jana oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Joanny, Sandry i Anny. Amen

Intencja z 28.10.2020 dodana przez Adrian
Matko Boża Nieustającej pomocy Pomóż rozwiązać problem materialny. Proszę Matko Boża Nieustającej pomocy Pomóż żeby P.Basia mnie pomogła materialnie na przyszły rok.

Intencja z 28.10.2020 dodana przez żona
Matko Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie dla męża.Spraw aby lekarz dobrze pokierował jego leczeniem.Miej go w Swojej opiece.

Intencja z 28.10.2020 dodana przez Sylwia
Matko Boża,dziękuję Ci,za to że jesteś i proszę bądź dalej ze mną. Proszę aby za Twoją przyczyną,we wszystkich moich intencjach, niemożliwe stawało się możliwe. Proszę o Boga żywego,we wszystkich moich intencjach. Polecam Ci Matko,moja Rodzine i polecam Ci Tych wszystkich, co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

Intencja z 28.10.2020 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 27.10.2020 dodana przez Beata
Matko, proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw urzędowych oraz pomyślnym ukończeniu studiów

Intencja z 27.10.2020 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża dziękuję za wszystkie wyproszone łaski proszę Cię w intęcji Janusza, Bernadetty, Dawid, Kamila, Kievinka o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Intencja z 27.10.2020 dodana przez ela
Matenko blagam pomoz rozwiazac wszystkie problemy,finansowe,tak brakuje pieniedzy co zrobic jak to wszystko ogarnac,blagam pomoz ,zlituj sie nademna,zebym miala na zycie,leki oplaty,zeby nikt nie przyjechal do domu,tak bardzo potzrbuje pieniedzy,pomoz

Intencja z 27.10.2020 dodana przez Alicja
Maryjo prosze Cie o zdrowie dla calej rodziny

Intencja z 26.10.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię o dobrą pracę dla Piotra żeby Piotr dostał rentę z ZUS i żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym co pozwoli na znalezienie dobrej pracy

Intencja z 26.10.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię żeby mama Alicja była zdrowa żeby nigdy nie miała raka piersi żeby mama Alicja nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby mama Alicja była zdrowa

Intencja z 25.10.2020 dodana przez Anna Stefaniak
Kochana Matko Boża błagam Cię o szczęście, zdrowie, długie życie, ochronę od nieszczęść i tego co złe, o dobrą żonę, o cierpliwość w nauce, o wytrwałość, o rozwój talentu muzycznego i intelektualnego, o wspaniałą przyszłość, o wiarę i opiekę oraz o uleczenie cery, wady stóp oraz kolan mojego kochanego syna Maciusia. Proszę również o zdrowie dla mnie i mojego męża Dariusza, abyśmy tu na ziemi mogli opiekować się naszym synem i być dla niego podporą oraz abyśmy zdołali przekazać mu najważniejsze prawdy wiary oraz życia, abyśmy dali mu bezpieczeństwo i szczęście oraz miłość. Proszę Cię Matko o powstrzymanie epidemii koronawirusa oraz o uleczenie mojego męża oraz mnie. Dziękuję za wszystko, przepraszam, kocham, obiecuję poprawę, proszę o wstawiennictwo. Ania S, ze Zduńskiej Woli

Intencja z 25.10.2020 dodana przez Córka
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o zdrowie dla mamy Heleny. Módl się za nami.

Intencja z 25.10.2020 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy o zdrowie dla Ani,o pomoc w leczeniu ,o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,za Grazyne,Piotra .O zbawienie ,uzdrowienie .Za Tomasza,Mikolaja,o Boze Milosierdzie.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy Ani,w  rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich,Kazmierkowskich. Za zmarłych z tych  rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana  o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .

Intencja z 22.10.2020 dodana przez mama
Błagam o modlitwe o zdrowie dla Mateusza i całej rodziny. Błagam o modlitwe o powrót do pracy dla Mateusza i pomoc w trudnej sytuacji.

Intencja z 21.10.2020 dodana przez Sylwia
Matko Boża,przyjmij moje podziękowania,za Twoja obecność, w moim życiu.Proszę o modlitwę, we wszystkich intencjach Maryi. Proszę o niezmierzona moc miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego,we wszystkich moich intencjach.Proszę o skuteczne, nieustające wstawiennictwo Maryi, we wszystkich moich intencjach.Proszę aby w moim życiu,na chwałę Bożą, niemożliwe stawało się możliwe. Proszę o modlitwę,za moja cała Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

Intencja z 21.10.2020 dodana przez matka
Matko Nieustającej Pomocy błagam Cię o przemianę serca Agaty w stosunku do męża i dzieci oraz tych wszystkich co zniszczyli Rodzinę a Ciebie błagam aby dzieci Ula i Piotruś mieli pełna rodzinę oraz aby syn dostał dodatkowa pracę i w tych trudnych chwilach mógł się spotykać z dziecmi.

Intencja z 20.10.2020 dodana przez Jan
Matko Najświętsza wstawiaj się u Pana Jezusa i wypraszaj dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy, Julii i Zenona zdrowie, opiekę w czasie podróży i błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen

Intencja z 20.10.2020 dodana przez Alicja
Maryjo prosze Cie uzdrow z chorob wszystkich czlonkow mojej rodziny

Intencja z 19.10.2020 dodana przez czcicielka
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o zdrowie i dobre wyniki dla męża. Spraw aby zabieg odbył się szczęśliwie. Miej go w Swojej opiece i broń od wszelkiego zła.

Intencja z 17.10.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby mama Alicja była zdrowa żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Piotr dostał rentę z ZUS

Intencja z 15.10.2020
Maryjo Matko Boża miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę aby nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Aby mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi. Chroń Ich od złego i błogosław Im.

Intencja z 15.10.2020 dodana przez MM
Matko Boża proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w nowej pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 15.10.2020 dodana przez Michał
Maryjo proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 14.10.2020 dodana przez aleczka
Matko Boza Nieustajacej Pomocy otocz opieka swa Jarka i jego rodzine - dopomóz zeby przeszedł pomyslnie operacje i powrócił do zdrowia .

Intencja z 14.10.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr na komisji lekarskiej w ZUS otrzymał rentę z ZUS i żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym

Intencja z 14.10.2020 dodana przez Sylwia Wójtowicz
Matko Boża ...... Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu. Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii. Proszę o modlitwę,w moich intencjach. Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny i tych wszystkich,co na mojej drodze. Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża. Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.

Intencja z 14.10.2020 dodana przez Jadwiga
Matuchno Pomocy Nieustającej bądź z nami.Uproś uzdrowienie zarażonego syna i nas chorych na różne choroby.Proś Serce Jezusa za nami i za światem całym,byśmy wrócili do normalności.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.

Intencja z 14.10.2020 dodana przez Sława
Matko Boża Nieustającej pomocy, proszę przemień sytuację, w której się znajdujemy i wykorzystaj ją dla naszego dobra. Nie widzę z niej wyjścia dlatego ratuj nas

Intencja z 14.10.2020 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

Intencja z 13.10.2020 dodana przez ela
Matenko blagam cie zebym jutro uslyszala dobre nowiny odnosnie moich spraw,blagam cie o cud ,pomoz mi rozwiazac wszystkie moje problemy finansowe,zebym nie musiala oddac auta i zlituj sie pomoz mi tak bardzo chce zyc i rozwiazac wszystkie problemy,blagam pomoz mi daj mi otuchy,przytul mnie ,zebym mogla wreszcie zyc i miec dobre wiadomosc a nie przezywac i zyc w niepewnosc,blagam pomoz mi

Intencja z 13.10.2020 dodana przez Alicja
Maryjo prosze Cie o zdrowie dla calej rodziny

Intencja z 13.10.2020 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża Nieustającej Pomocy bardzo dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny i rodziny męża o Boże Błogosławieństwo światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.

Intencja z 12.10.2020 dodana przez Ewa
Matko Najświętsza ratuj męża mojego Mariusza żeby wyszedł z ciągu alkoholowego pomóż mi wyjść z długów

Intencja z 07.10.2020 dodana przez ela
Matenko blagam cie o rozwiazanie sprawy z belchatowe,aby przeszla do innego miasta i prosze cie aby sprawy rodzinne zostaly zalatwione pozytywnie dzis,aby rodzice mi pomogli i zrozumieli ze mnie krzywdza,blagam pomoz mi daj sily i otocz opieka kazdego dnia

Intencja z 06.10.2020 dodana przez Alicja
O znalezienie Ali uczciwego,wartościowego kawalera katolika,kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza,s.zakonnych Eugeni i s.Tomiry

Intencja z 06.10.2020 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie wyproszone łaski proszę Cię w intęcji mojej mamy i mojej teściowej o Boże Błogosławieństwo światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.

Intencja z 05.10.2020 dodana przez Alicja
Maryjo proszę Cię uzdrów z choroby jelit mojego syna i mnie z chorób ciała ,depresji,nerwicy bezsenności,lęków,aby moja mama miała dobry wynik badania.

Intencja z 04.10.2020 dodana przez Matka
Matko Nieustajacej Pomocy proszę Cię aby syn Artur znalazł pracę oraz o nawrócenie zony agaty i boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski i powrót do dzieci . Matko wstaw się za nimi

Intencja z 02.10.2020 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr dostał rentę od lekarza orzecznika na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr pracował cały czas by Piotr otrzymał pomoc finansową żeby mama Alicja była zdrowa

Intencja z 02.10.2020 dodana przez Michał
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 16.09.2020 dodana przez Mama
Matko Kochana prosze pomoz mojej kochanej corce Asi w uzyskaniu lepszych warunkow pracy.

Intencja z 09.09.2020 dodana przez Sylwia Wójtowicz
Maryjo,Matko moja dziekuje Ci, za wszystkie otrzymane laski. Maryjo,prosze o Twoja skuteczne, nieustajace wstawiennictwo,pomoc we wszystkich intencjach,które nasze w swoim sercu. Maryjo,niech przez Twoje Serce,pełne miłości,miłosierdzia,laski doświadcze  Boga zywego i zwyciezajacego. Maryjo,polecam cala moja Rodzinę i wszystkich,tych,którzy na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.

KALENDARZ

Sobota
23
stycznia15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

o dobrą prace i zaliczenie egzaminu zawodowego i dobrego meża i zdrowie i dobrą samoocenę

Proszę o pomoc w pogodzeniu się z Tamarą.

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

I 1755 r. dzięki fundacji Eustachego Potockiego, generała artylerii, ukończono budowę nowego kościoła WNMP.

2 I 1824 r. Prowincjał Dominikanów o. Kostecki zatwierdził dla kościoła w Biłgoraju Bractwo Różańcowe Najsłodszego Imienia Jezus i Maryi. Bractwo przetrwało do 1939 r.

ROCZNICA POBYTU FIGURY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ W BIŁGORAJU
    Z dawna zapowiadana i oczekiwana przywędrowała do nas z Fatimy, jako Matka Boża i Matka wszystkich ludzi świata. Przebywała u nas w dniach 26 i 27 I 1996 r. W naszej parafii z tej okazji odprawiona została uroczysta Msza św., której przewodniczył ks. biskup Jan Śrutwa a Słowo Boże do wiernych wygłosił ks. Edward Pohorecki z Lublina. Po Mszy św. figura Matki Bożej Fatimskiej opuściła naszą diecezję.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj