Ogłoszenia parafialne

XX Niedziela Zwykła – 18.08.2019 r. 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary z przeznaczeniem na budowę nowego wejścia do kancelarii i plebanii oraz na planowany w przyszłym roku remont ogrodzenia kościoła.
  2. Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca. Skłania to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.
  3. W dniach 20-23 sierpnia będzie odbywał się Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Zachęcamy młodzież do skorzystania z tego czasu ubogacania swojej wiary.
  4. W sobotę, 24 sierpnia o godz. 7.00, wyruszy z Zamościa spod Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II do Sanktuarium w Krasnobrodzie VI Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych.
  5. Raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać składamy za przygotowanie uroczystości odpustowej, zarówno w kościele, jak i na plebanii.
  6. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu. Módlmy się za wszystkich uzależnionych oraz ich rodziny.
  7. Ofiary na rzecz parafii: 200: bezimienna; 178: taca ślubna. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. Zachęcamy do lektury „Niedzieli” oraz miesięcznika parafii biłgorajskich.
  9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Katarzyny Bednarz (Zagumnie). Polecajmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

ZAPROSZENIE

Szkoła Podstawowa Nr 1 imienia Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego zaprasza wszystkie chętne dzieci z rocznika 2016 do oddziału integracyjnego przedszkola. W ramach tego projektu została wyremontowana i wyposażona w całkowicie nowy sprzęt sala w budynku przy ulicy Zamojskiej.
Dzieci będą miały do dyspozycji między innymi podłogę interaktywną oraz tablicę interaktywną. Dodatkowo zostaną objęte bezpłatnymi zajęciami takimi jak: zajęcia logopedyczne, artystyczne, teatralne, biblioteczne, rytmika, taniec towarzyski oraz pomocą psychologiczno - pedagogiczną.
Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zapisu na nadchodzący rok szkolny.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

KALENDARZ

Czwartek
22
sierpnia


Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża wyjednaj mi u Boga potrzebne łaski. W intencji spokojnej pracy i dobrych oraz życzliwych współpracowników. Proszę o Twoje wsparcie, wspieraj mnie w trudnych chwilach. Proszę Boga o opanowanie, o spokój, cierpliwość w wykonywaniu trudnych zadań zawodowych.

Matko Boża proszę ci ę o zdrowie i zaliczenie egzaminu praktycznego i łaskę lepszej pracy i wszelkie potrzebne łaski i związanie się z tym jedynym chłopakiem.

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o wypełnienia się woli Bożej miedzy mną a Łukaszem, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Proszę o uzdrowienie mojej siostry Agnieszki po operacji, o łaskę siły, wiary, nadziei, miłości dla Małgorzaty po utracie bliskiej osoby. Bóg zapłać. Amen

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

8-9 VIII 2004 r. -  Rocznica nawiedzenia w naszej parafii Matki Bożej w znaku kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj