Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela Zwykła
18.10.2020 r.

 1. W związku z sytuacja epidemiczną Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek udziela do odwołania dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej w niedziele i w święta nakazane osobom w podeszłym wieku, osobom z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.) oraz osobom, które czują obawę przed zarażeniem.
 2. Ze swej strony również prosimy o zastosowanie się do przepisów sanitarnych, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.
 3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przez ten czas będziemy wspierać swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy innym narodom głoszą Chrystusa. Szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach.
 4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje materialne w parafii.
 5. Zapraszamy dziś młodzież na Różaniec o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00, a potem spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
 6. Odwołane zostało dzisiejsze spotkanie z prof. Przemysławem Czarnkiem w parafii św. JP II.
 7. Zbiorka dla ministrantów jutro: Msza św. o godz. 18.00, potem spotkanie z ks. Krzysztofem, zbiórka dla kandydatów – sobota, godz. 9.30.
 8. W czwartek, 22 października, przypada liturgiczne wspomnienie Świętego Jana Pawła II. Suma odpustowa w parafii św. Jana Pawła II o godz. 12.00. Ks. Prałat serdecznie zaprasza.
 9. Za tydzień w kościołach poświęconych, których data poświęcenia jest nieznana, a więc i w naszym, obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.
 10. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby misyjne.
 11. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci o naszych zmarłych. Prosimy o porządkowanie cmentarzy i grobów – także tych, których nikt już nie nawiedza - obok grobów naszych bliskich. Nie wiemy jeszcze, czy będą Msze św. na cmentarzach.
 12. Zostały przygotowane kartki wypominkowe, zaadresowane do konkretnych rodzin i z określoną datą modlitwy. Mamy nadzieję, że dzięki temu, iż będziemy czytać kartki w kolejności zamieszkania rodzin, będzie to okazja do przypomnienia sobie i otoczenia modlitwą zmarłych sąsiadów i znajomych z tej samej miejscowości, ulicy czy bloku. Prosimy parafian o pomoc w dostarczeniu kartek do rodzin parafii.
 13. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze (27 zł) i KRZ (6 zł).
 14. Bóg zapłać za ofiary na rzecz parafii!

KALENDARZ

Wtorek
27
października15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Nieustajacej Pomocy proszę Cię aby syn Artur znalazł pracę oraz o nawrócenie zony agaty i boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski i powrót do dzieci . Matko wstaw się za nimi

Matko Boża proszę Cię żeby Piotr dostał rentę od lekarza orzecznika na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr pracował cały czas by Piotr otrzymał pomoc finansową żeby mama Alicja była zdrowa

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

25 X 1748 r. ks. Jan Mroczkowski (pierwszy proboszcz naszej parafii) erygował prebendę Bractwa Trójcy Świętej.

28 X 1952 r. dzięki staraniom ks. Czesława Koziołkiewicza Kuria Biskupia w Lublinie wyraziła zgodę na otwarcie nowej placówki dla sióstr serafitek.

13 X 1991 r. Ks. Dziekan Bogusław Wojtasiuk rozpoczął systematyczne odprawianie nabożeństw w Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj