Ogłoszenia parafialne

XIX Niedziela Zwykła – 12.08.2018 r.

 1. Dziś o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św za Ojczyznę: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, a potem Procesja Różańcowa ulicami: Zamojska, Długa, ks. Popiełuszki, Lubelska, Plac Wolności, do kościoła. Modlitwie naszej będzie przewodniczyć Stowarzyszenie Żołnierzy Oddziałów Partyzanckich „Wolność i Niezawisłość” - Okręg Lublin.
 2. Jutro kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o 18.00 różaniec i procesja wokół kościoła.
 3. We wtorek, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitwy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.
 4. Również we wtorek o godz. 18.00 na cmentarzu przy ul. Lubelskiej będzie odprawiona Msza św. za zmarłych przed odpustem Wniebowzięcia NMP. Różaniec za zmarłych o godz. 17.30.
 5. W środę, 15 sierpnia przeżywać będziemy Parafialną Uroczystość Odpustową. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie bukietów zbóż, kwiatów, ziół, owoców i warzyw. Zapraszamy szczególnie na sumę odpustową za parafian i gości o godz. 12.30 z procesją. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa przez pośrednictwo MB Wniebowziętej.
 6. W sobotę, 18 sierpnia, wyruszy z Zamościa spod Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II do Sanktuarium w Krasnobrodzie V Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych. Rozpoczęcie o godz. 7.00
 7. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
 8. Możemy z bliska zobaczyć odnowione figury św. Piotra i Pawła, które zwykle oglądaliśmy na wysokości 8 m. Wkrótce zostaną znowu zamontowane na frontonie kościoła. Prace renowacyjne trwają i mamy nadzieję, że na odpust górna część frontonu zostanie odsłonięta (jeśli pogoda nie przeszkodzi).
 9. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika parafii biłgorajskich.
 10. Ofiary na rzecz parafii: 2000: rodzina +ks. Leonarda; 100: bezimienna. Serdeczne Bóg zapłać!
 11. Zmarła +Ewa Szabla (Szewska 5, 61 l.). Pogrzeb 14 sierpnia: 11.30 - Różaniec, 12.00 - Msza św. Polecajmy Miłosiernemu Bogu naszych zmarłych.

KALENDARZ

Poniedziałek
20
sierpnia


Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Maryjo proszę o cud uzdrowienia naszego małżeństwa i rodziny.Tobie Maryjo oddaje w opiekę i zawierzam naszą całą rodzinę dzieci i nas .Polecam Tobie wszystkich z naszych rodzin otocz potrzebnymi łaskami .

MATKO NAJUKOCHAŃSZA PROSZĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU MYCH TRUDNYCH SPRAW

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

8-9 VIII 2004 r. -  Rocznica nawiedzenia w naszej parafii Matki Bożej w znaku kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj