Ogłoszenia parafialne

XIX Niedziela Zwykła
09.08.2020 r.

  1. Dziś o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św za Ojczyznę: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, a potem modlitwa Różańcowa w kościele. Modlitwie przewodniczy Akademia Myśli Chrześcijańskiej.
  2. Dzisiaj także odpust w parafii Dąbrowica, suma o 12.00, Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.
  3. W czwartek kolejne nabożeństwo fatimskie. O 17.30 - Różaniec, o 18.00 - Msza św., a potem procesja wokół kościoła.
  4. W piątek, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitwy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.
  5. Również w piątek o godz. 18.00 na cmentarzu przy ul. Lubelskiej będzie odprawiona Msza św. za zmarłych przed odpustem Wniebowzięcia NMP. Różaniec za zmarłych o godz. 17.30.
  6. W sobotę, 15 sierpnia przeżywać będziemy Parafialną Uroczystość Odpustową z racji Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie bukietów zbóż, kwiatów, ziół, owoców i warzyw. Zapraszamy szczególnie na sumę odpustową za parafian i gości o godz. 12.30 z procesją, której będzie przewodniczył ks. dr Krzysztof Koprowski, egzorcysta, proboszcz parafii Huta Krzeszowska. Prosimy o przygotowanie procesji. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa przez pośrednictwo MB Wniebowziętej.
  7. 15 sierpnia to także 100. Rocznica Cudu na Wisłą - zwycięstwa wojsk polskich nad Sowietami.
  8. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
  9. Prosimy kandydatów do bierzmowania, aby dostarczyli do ks. Krzysztofa wszystkie potrzebne dane.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na rzecz parafii!

KALENDARZ

Sobota
15
sierpnia


Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w naszej parafii


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

8-9 VIII 2004 r. -  Rocznica nawiedzenia w naszej parafii Matki Bożej w znaku kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj