Ogłoszenia parafialne

6 Niedziela Zwykła – 17.02.2019 r.

  1. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę na inwestycje parafialne.

  2. Dziś o godz. 18.00 Msza św. dla młodzieży. Serdecznie zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy.

  3. Jutro nasza parafia będzie przeżywać adorację Najśw. Sakramentu w intencjach diecezjalnych. Adoracja będzie trwała od 7.30 do 18.00 (z przerwą na pogrzeb). Zachęcamy grupy parafialne i osoby prywatne do zapisania się na listę w zakrystii, aby cały czas był w kościele ktoś adorujący – nie możemy zostawić Najśw. Sakramentu w pustym kościele.

  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedziela”

  5. Jest Organizowana pielgrzymka do Medjugorie szczegóły tutaj.

  6. Jest Organizowana pielgrzymka do Francji szczegóły tutaj.

KALENDARZ

Sobota
23
lutego15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Mateczko prosze cie o zdrowie dla mojego taty w tych bardzo trudnych momentach po śmierci żony a mojej mamy

Matko Boska Nieustającej Pomocy, pomóż mi odnaleźć właściwą drogę w życiu. Spraw aby moje małżeństwo było szczęśliwe i żeby moja rodzina nie zaznała żadnego zła.Proszę Cię o zdrowie dla nas i dla naszej córki i dziękuję za to wszystko co już mam.

Maryjo proszę ratuj moje małżeństwo i moja rodzinę. Błagam Maryjo o przemianę mojego męża żeby szedł ze złej ścieżki. Wlej w jego serce miłość do żony. Błagam Maryjo ratuj nasze małżeństwo.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

W Biłgoraju przy narastającej biedzie mieszkańców pojawiła się pilna potrzeba założenia Ochronki. Pierwsze zebranie w sprawie założenia Ochronki w Biłgoraju miało miejsce 5 II 1914 r. w mieszkaniu państwa Sawickich. Na spotkanie to zaproszono 44 osoby z całego powiatu. Osoby obecne na zebraniu podjęły decyzję o zwróceniu się do władz z podaniem o założenie Ochronki. W krótkim czasie takie pozwolenie uzyskali co było powodem do założenia funduszu na urządzenie.

23 II 1919 r. ks. Proboszcz Czesław Koziołkiewicz był przewodniczącym w trakcie dorocznego walnego zebrania członków Koła Polskiej Macierzy Szkolnej w Biłgoraju. Spotkanie to odbyło się w sali „Ochrony” przy ulicy Morowej (obecna 3 Maja) w pobliżu kościoła.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj