Ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela Zwykła

25.09.2021 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary na tacę na budownictwo sakralne w diecezji.
  2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy różańcowej. W naszej parafii różaniec będzie odprawiany o godz. 17.30: poniedziałek – czwartek rozważania prowadzą dzieci, piątek – młodzież, sobota – wspólnoty parafialne, niedziela – księża. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Kto nie może być w kościele – niech modli się w domu, razem z rodziną. Na rozpoczęcie nabożeństw różańcowych tj. 1 października dzieci z klasy III, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej, otrzymają poświęcone różańce. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na godz. 17.15. Jest to jednocześnie I Sobota miesiąca. Wieczernik maryjny prowadzi KŻR nr. 15
  3. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza wszystkich chętnych w najbliższy Wtorek na spotkanie formacyjne i Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy na godz. 18.45.
  4. We Czwartek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela października. Po każdej Mszy św. nabożeństwo eucharystyczne. Adorację po sumie będą prowadzić: KŻR 19 i KŻR 22.
  6. Zapraszamy chętną młodzież na spotkania KSM w najbliższy piątek po Mszy Świętej o godzinie 18.00
  7. Zapraszamy wszystkich ministrantów i chłopców, którzy chcą zostać ministrantami, na zbiórkę w najbliższą sobotę o godz. 10.00
  8. Za tydzień puszka na Caritas.
  9. Ofiary na rzecz parafii: 8825: taca na inwestycje parafialne – spłata nowego nagłośnienia; ofiara bezimienna: 500: Rolna. Serdeczne Bóg zapłać!
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb +Elżbiety Teresy Wasilewskiej. Módlmy się za naszych zmarłych.

 

KALENDARZ

Poniedziałek
26
września15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

25 IX 1931 r. Ks. Czesław Koziołkiewicz (proboszcz parafii) organizuje pierwsze spotkanie Akcji Katolickiej w naszej parafii.11 IX 1939 r. po wybuchu II wojny światowej Biłgoraj zostaje spalony. Spaleniu uległ również kościół Wniebowzięcia NMP.

16 IX 1990 r. punkt katechetyczny w Gromadzie (Dom Jana Pawła II) został przemieniony na kościółek, w którym zaczęto odprawiać nabożeństwa. Dwa lata później kościółek ten otrzymał tytuł; „Matki Bożej Nieustającej Pomocy”.

5 IX 1993 r. I Festiwal Piosenki Religijnej SOLI DEO, który kilka lat później stał się festiwalem ogólnopolskim.30 IX 2001 r. w Biłgoraju odbyła się uroczystość Intronizacji Chrystusa Króla.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj