Wyróżnienie dla naszej parafialnej scholki „Armia Nieba”

Kliknij by powiększyć

W niedzielę 16 czerwca 2018 r. w Gromadzie odbył się X Diecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Religijnej „Matce Słuchającej”. W tegorocznej edycji festiwalowych przesłuchań wzięło udział 130 wykonawców ( solistów i zespołów muzycznych ) m.in. z Biłgoraja, Janowa Lubelskiego, Krzemienia, Częrnięcina, Krasnobrodu i Lubyczy Królewskiej. Wśród występujących zespołów znalazła się również nasza schola „Armia Nieba”, która pod kierunkiem s. Norberty zaprezentowała widowni i jury festiwalu dwa utwory: „Puk puk cichutko…” oraz „Moją prawą ręką”.

W minionych latach schola zajmowała na Festiwalu III i II miejsce, zdobyła także cenne i ważne wyróżnienie jakim jest Nagroda Publiczności. Bardzo dobrze muzycznie i z mocą wykonane piosenki, niesamowita dziecięca radość, ogromny entuzjazm, żywiołowość wykonania utworów – to wszystko sprawiło, że nasz zespół dziecięcy w tym roku zdobył wyróżnienie. Nagroda dla najmłodszego uczestnika festiwalu przypadła Hani Majcher.

Schola parafialna „Armia Nieba” swoimi pięknymi głosami wychwala Boga radosną pieśnią oraz służy naszej wspólnocie parafialnej podczas każdej niedzielnej Mszy św. dla dzieci o godz. 11:00. Dzieci posiadają własne, jednakowe stroje i śpiewniki. Młodzi artyści doskonalą nie tylko swoje głosy i zdolności, lecz także swojego ducha. Jest to wspólnota ciągle bardzo otwartą na wszystkich tych, którzy poprzez śpiew pragną bardziej służyć Bogu i ludziom oraz pomagać innym głębiej przeżywać Mszę św. i modlitwę.

Młodym artystom gratulujemy Wyróżnienia i życzymy, by dalsze śpiewanie było najpiękniejszym spotkaniem z Bogiem i dowodem wdzięczności Bogu za wszystko.


Autor: Ewa M.
23.06.2018 21:25


KALENDARZ

Sobota
21
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Maryjo wTobie pokładam cała nadzieję.Proszę Cię o odmianę naszego życia.W wiadomej dla Ciebie sprawie

Matko Boża Nieustającej Pomocy,proszę o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnej dla mnie sprawy,aby Waldek jak najszybciej do mnie wrócił,abyśmy byli razem na dobre i na złe,a jego córka była też moją córka.

Maryjo spraw by zabieg na oczy dla mojej cioci i babci okazał się pomyślny,o zdrowie dla nich, o uzdrowienie od choroby nowotworowej dla mojej ciotki, o zdrowie i uzdrowienie od chorób dla moich dwóch ciotek, o spokój w ich domu, by ustąpiły awantury, kłótnie.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj