Wyróżnienie dla naszej parafialnej scholki „Armia Nieba”

Kliknij by powiększyć

W niedzielę 16 czerwca 2018 r. w Gromadzie odbył się X Diecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Religijnej „Matce Słuchającej”. W tegorocznej edycji festiwalowych przesłuchań wzięło udział 130 wykonawców ( solistów i zespołów muzycznych ) m.in. z Biłgoraja, Janowa Lubelskiego, Krzemienia, Częrnięcina, Krasnobrodu i Lubyczy Królewskiej. Wśród występujących zespołów znalazła się również nasza schola „Armia Nieba”, która pod kierunkiem s. Norberty zaprezentowała widowni i jury festiwalu dwa utwory: „Puk puk cichutko…” oraz „Moją prawą ręką”.

W minionych latach schola zajmowała na Festiwalu III i II miejsce, zdobyła także cenne i ważne wyróżnienie jakim jest Nagroda Publiczności. Bardzo dobrze muzycznie i z mocą wykonane piosenki, niesamowita dziecięca radość, ogromny entuzjazm, żywiołowość wykonania utworów – to wszystko sprawiło, że nasz zespół dziecięcy w tym roku zdobył wyróżnienie. Nagroda dla najmłodszego uczestnika festiwalu przypadła Hani Majcher.

Schola parafialna „Armia Nieba” swoimi pięknymi głosami wychwala Boga radosną pieśnią oraz służy naszej wspólnocie parafialnej podczas każdej niedzielnej Mszy św. dla dzieci o godz. 11:00. Dzieci posiadają własne, jednakowe stroje i śpiewniki. Młodzi artyści doskonalą nie tylko swoje głosy i zdolności, lecz także swojego ducha. Jest to wspólnota ciągle bardzo otwartą na wszystkich tych, którzy poprzez śpiew pragną bardziej służyć Bogu i ludziom oraz pomagać innym głębiej przeżywać Mszę św. i modlitwę.

Młodym artystom gratulujemy Wyróżnienia i życzymy, by dalsze śpiewanie było najpiękniejszym spotkaniem z Bogiem i dowodem wdzięczności Bogu za wszystko.


Autor: Ewa M.
23.06.2018 21:25


KALENDARZ

Piątek
16
listopada15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Maryjo proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Tomka, by zechciał odnowić kontakt ze mną, żebyśmy znów byli razem.

Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza do Świąt Bożego Narodzenia 2018 r. oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo by miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

1 XI 1883 r. po wcześniejszej rozbiórce starego frontu naszej świątyni wybudowano nowy front z dwiema wieżami, według planu Goebela z Warszawy.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj