Zaproszenie na Seminarium Odnowy Wiary w Parafii WNMP w Biłgoraju

Seminarium Odnowy Wiary to rekolekcje oparte na codziennym rozważaniu Pisma Świętego i cotygodniowych spotkaniach w kościele.
W tym czasie dowiesz się wielu praktycznych rzeczy: jak łączyć życie z wiarą, jak czytać Biblię, jak modlić się. Najważniejsze jednak, że będziesz mógł osobiście doświadczyć bliskości Boga i nawiązać z Nim bliską relację.
Seminarium Odnowy Wiary rozpocznie się 17 marca Niedzielą Ewangelizacyjną pod-czas, której homilie będzie głosił Ksiądz Krystian Malec. Cotygodniowe spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy wtorek o godzinie 19.00. Pierwsze spotkanie - 19 marca, godzina 19.00, kościół WNMP w Biłgoraju. Zapraszamy wszystkich od 16 lat wzwyż.

Jezus doskonale zna Twoją sytuację życiową – wie, co przynosi Ci radość i szczęście, co Ciebie przygnębia, z czym sobie nie radzisz, zna Twoje lęki, obawy i pragnienia. Widzi Twoje zniewolenia, słabości i grzechy.
Jezus pragnie przyjść z łaską przebaczenia, uzdrowienia i uwolnienia. On ma najlepszy plan na Twoje życie, pragnie odnowić Cię w mocy Ducha Świętego.
Bóg pragnie przyjść do Ciebie, by obdarzyć Cię dobrem i mówić do Twego serca. Po-święć jeden wieczór w tygodniu na spotkanie z Nim we wspólnocie.
Bóg daje Ci receptę na przemianę Twojego życia i odnowę wiary. Zaprasza byś Mu zau-fał. On wie gdzie Cię prowadzi. Jesteś zaproszony do przyjaźni z Bogiem. On szuka swych przyjaciół i chce byś poznał radość prawdziwej wolności.
„Bóg może uczynić w Twoim kierunku tysiąc kroków, ale ten jeden w Jego kierunku – Ty musisz zrobić sam.” (kardynał Karl Rahner)
Teraz jest ten czas, w którym możesz zrobić ten krok.
Seminarium ma błogosławieństwo Księdza Biskupa i Księdza Proboszcza. Prowadzi je Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca”.


Autor: JKZ
10.03.2019 07:50


KALENDARZ

Czwartek
18
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Mateczko prosze cie o zdrowie dla mojego taty w tych bardzo trudnych momentach po śmierci żony a mojej mamy

Matko Boska Nieustającej Pomocy, pomóż mi odnaleźć właściwą drogę w życiu. Spraw aby moje małżeństwo było szczęśliwe i żeby moja rodzina nie zaznała żadnego zła.Proszę Cię o zdrowie dla nas i dla naszej córki i dziękuję za to wszystko co już mam.

Maryjo proszę ratuj moje małżeństwo i moja rodzinę. Błagam Maryjo o przemianę mojego męża żeby szedł ze złej ścieżki. Wlej w jego serce miłość do żony. Błagam Maryjo ratuj nasze małżeństwo.

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj