KOMUNIKAT RADY STAŁEJ KEP I DYSPENSA BISKUPA DIECEZJALNEGO

Kliknij by powiększyć

Serdecznie prosimy o zapoznanie się z tekstem Komunikatu i skorzystanie z dyspensy Księdza Biskupa. Chodzi o najwyższe dobro każdego z nas. W tej szczególnej sytuacji zachęcamy do skorzystania z transmisji Mszy św. w telewizji lub internecie. Prosimy o gorącą modlitwę w intencji chorych i o jak najszybsze opanowanie epidemii na całym świecie. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli znowu radować się wspólnym udziałem w uwielbianiu Pana Boga podczas Eucharystii i nabożeństw w naszej parafialnej świątyni.

https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/wiadomosci/2564-komunikat-rady-stalej-kep-i-dyspensa-biskupa-diecezjalnego

 

Duszpasterze parafii


Autor: xZK
14.03.2020 22:12


KALENDARZ

Niedziela
12
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj