TRANSMISJE MSZY ŚW. - GDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ I SŁUCHAĆ?

Kliknij by powiększyć
Codziennie w naszym kościele będzie sprawowana Msza Święta w intencji chorych na koronawirusa, opiekujących się chorymi i o oddalenie epidemii. Po Mszy Świętej będzie odmówiona modlitwa koronki do Bożego Miłosierdzia oraz odśpiewana Suplikacja. Msza Święta będzie transmitowana przez Biłgorajską Telewizję Kablową codziennie o 9.30
 
W związku z panującym zagrożeniem koronawirusa zachęcamy tych, którzy w niedzielę skorzystają z dyspensy, aby uczestniczyli we Mszy św. przez media. Lista będzie aktualizowana.

TRANSMISJE ONLINE

  TRANSMISJE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ - 90.1 FM oraz 101.2 FM

LINK DO TRANSMISJI ONLINE

PONIEDZIAŁEK:
06:30 Tomaszów Lubelski – Sanktuarium MB Szkpalerznej 18:00 Zamość – Katedra
WTOREK:
06:30 Tomaszów Lubelski – św. Józefa 17:00 Radecznica – Bazylika Objawień św. Antoniego
ŚRODA:
06:30 Biłgoraj – św. Jana Pawła II 18:00 Zamość – Świętej Bożej Opatrzności
CZWARTEK:
07:10 Watykan – Bazylika św. Piotra 18:00 Zamość – św. Brata Alberta/ Dąbrowica – św. Maksymiliana (2 czwartek miesiąca)
PIĄTEK: 
06:30 Hrubieszów – św. Mikołaja 18:00 Zamość – św. Michała Archanioła / Lipsko k. Zamościa (1 piątek miesiąca)
SOBOTA: 
06:30 Strzyżów – Narodzenia NMP 18:00 Lubaczów – Sanktuarium MB Łaskawej
NIEDZIELA: 
07:00 Krasnobród – Sanktuarium Nawiedzenia NMP 11:00 Tworyczów – św. Apostołów Piotra i Pawła (15.03) 12:00 Zamość – Katedra 18:00 Zamość – Matki Bożej Królowej Polski

*** W dniach 19-21 marca (czwartek – sobota) transmisja Mszy św. o godz. 18:00 z Dąbrowicy. Rekolekcje dla rolników.


Autor: xZK
14.03.2020 22:21


KALENDARZ

Niedziela
12
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj