Zmarł ks. kan. Bogusław Wojtasiuk

Kliknij by powiększyć

Dziś, dnia 17 czerwca 2021 r., w swoim mieszkaniu na starej plebanii zmarł Ksiądz Kanonik Bogusław Wojtasiuk. Przeżył 85 lat, w kapłaństwie 61.

W latach 1989 – 2005 posługiwał jako Proboszcz naszej parafii, następnie jako Senior aktywnie włączający się w posługę przy ołtarzu i w konfesjonale – niemal do ostatnich dni swojego życia.

Pogrzeb Jego odbędzie się we wtorek, 22 czerwca 2021 r. o godz. 11.00, w parafii Trójcy Świętej i  Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju, której poświęcił większość swojego kapłańskiego posługiwania. Mszy św. będzie przewodniczył Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,

a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci!

 

 

/galeria zdjęć pogrzebowych/


Autor: xZK
17.06.2021 22:01


KALENDARZ

Czwartek
29
lipca


Wspomnienie św. Marty


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Maryjo Pompejańska proszę spraw, aby między Kamilla a Krzysztofem narodziła się znajomość, przyjaźń i miłości. Obdarz ich darem macierzyńtwa i ojcostwa.

Maryjo Pompejańska proszę spraw, aby między Kamilla a Krzysztofem narodziła się znajomość, przyjaźń i miłość.

Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy, Andrzeja i Jana. Amen

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj