Zmarł ks. kan. Bogusław Wojtasiuk

Kliknij by powiększyć

Dziś, dnia 17 czerwca 2021 r., w swoim mieszkaniu na starej plebanii zmarł Ksiądz Kanonik Bogusław Wojtasiuk. Przeżył 85 lat, w kapłaństwie 61.

W latach 1989 – 2005 posługiwał jako Proboszcz naszej parafii, następnie jako Senior aktywnie włączający się w posługę przy ołtarzu i w konfesjonale – niemal do ostatnich dni swojego życia.

Pogrzeb Jego odbędzie się we wtorek, 22 czerwca 2021 r. o godz. 11.00, w parafii Trójcy Świętej i  Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju, której poświęcił większość swojego kapłańskiego posługiwania. Mszy św. będzie przewodniczył Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,

a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci!

 

 

/galeria zdjęć pogrzebowych/


Autor: xZK
17.06.2021 22:01


KALENDARZ

Piątek
1
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj