Śluby wieczyste s. Emmanueli

Kliknij by powiększyć

Śluby wieczyste s. Emmanueli

W domu prowincjalnym Sióstr Serafitek w Rzeszowie 11 sierpnia 2021r. nasza parafianka, s. Emmanuela (Karolina) Pieczykolan, złożyła śluby wieczyste. Po przebytym czasie nowicjatu i 5 letniej formacji w junioracie nasza siostra ślubowała Panu Bogu żyć na zawsze w czystości, ubóstwie i posłuszeństwie. Najważniejszym momentem tego dnia była uroczysta Eucharystia, podczas której wobec licznie zgromadzonych sióstr, kapłanów, rodziny i przyjaciół s. Emmanuela wypowiedziała akt profesji i oddała na zawsze swoje życie Panu Bogu. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również wspólnego świętowania, radości, łez szczęścia i ogromnej wdzięczności za powołanie Siostry. Niech za to wszystko będzie Bóg uwielbiony

 

s.Chiara


Autor: x.PK
31.08.2021 11:56


KALENDARZ

Sobota
25
września15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

25 IX 1931 r. Ks. Czesław Koziołkiewicz (proboszcz parafii) organizuje pierwsze spotkanie Akcji Katolickiej w naszej parafii.11 IX 1939 r. po wybuchu II wojny światowej Biłgoraj zostaje spalony. Spaleniu uległ również kościół Wniebowzięcia NMP.

16 IX 1990 r. punkt katechetyczny w Gromadzie (Dom Jana Pawła II) został przemieniony na kościółek, w którym zaczęto odprawiać nabożeństwa. Dwa lata później kościółek ten otrzymał tytuł; „Matki Bożej Nieustającej Pomocy”.

5 IX 1993 r. I Festiwal Piosenki Religijnej SOLI DEO, który kilka lat później stał się festiwalem ogólnopolskim.30 IX 2001 r. w Biłgoraju odbyła się uroczystość Intronizacji Chrystusa Króla.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj