Serwis informacyjny

Wybierz z nami swoją przyszłość - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju

Wybierz z nami swoją przyszłość

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju


zaprasza w roku szkolnym 2015/2016 do dwóch klas pierwszych:

 

Klasa reporterska – przedmioty rozszerzone: j.  polski, wos, geografia/biologia.

W tej klasie  zapewniamy współpracę z Katolickim Radiem Zamość i lokalną prasą katolicką. Uczniowie tej klasy uczestniczą w zajęciach filmowych i multimedialnych. Samodzielnie pod opieką nauczyciela realizują filmy. Przedmiotami uzupełniającymi będą zajęcia z podstaw dziennikarstwa oraz historia i społeczeństwo.

Klasa ekonomiczno-przyrodnicza – przedmioty rozszerzone: j. angielski, matematyka, biologia/geografia.                                                                                                                                          W tej klasie zapewniamy zajęcia z dziedziny informatyki,  w trakcie których mogą się nauczyć podstaw języków programowania i stworzyć własną aplikację czy też grę na smartfona lub tablet. W ramach zajęć przyrodniczych organizowane są  lekcje w terenie.  Przedmiotami uzupełniającymi będą historia i społeczeństwo  oraz Business English.   

 

Języki obce: j. angielski oraz do wyboru: j. rosyjski, j. niemiecki, j. hiszpański.

Dla chętnych j. włoski

Szkoła uczestniczy w rekrutacji elektronicznej.

Rejestracja od 18 maja do 5 czerwca

2015-04-24 18:53


KALENDARZ

Środa
17
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Festiwal SOLI DEO

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj