Serwis informacyjny

Katechezy czwartkowe w parafii Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju

3 września br. w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju rozpoczęły się spotkania zwane "katechezami czwartkowymi". Jak wyjaśnia organizator katechez, ks. Łukasz Kardaszewski, ich celem jest przede wszystkim odnalezienie żywego Pana Boga w naszym życiu. Gościem zaproszonym na pierwszą katechezę był diecezjalny egzorcysta, ks. prałat Eugeniusz Derdziuk, a 1 października br. gościem był ks. Tomasz Źwiernik - kapelan więziennictwa.

12 listopada o godz. 18.30 gościć będziemy grupę raperów "Stworzeni do walki".

Zapraszamy wszystkich na kolejne katechezy od lutego 2016 r.

2015-10-06 10:40


KALENDARZ

Czwartek
18
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Festiwal SOLI DEO

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj