Serwis informacyjny

Relikwie św. Maksymiliana Kolbego w Dąbrowicy

Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Dąbrowicy otrzymała relikwie swojego patrona. Uroczystość została połączona z 25-leciem dedykacji kościoła ku czci św. Maksymiliana. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył Pasterz Diecezji Bp Wacław Depo.

Do tego wydarzenia wierni przygotowywali się poprzez Jerycho Różańcowe i Misje Święte, które do niedzieli poprowadzi  o. Stanisław Deleżuch. Zewnętrznym wyrazem było odnowienie kaplicy w Dąbrowicy datowanej na 1903 rok oraz w Kolonii Sól, a także pomalowanie krzyży figur przydrożnych. Cała uroczystość wpisała się w hasło trwającego Roku Kolbiańskiego „nie gaście Ducha Ojca Maksymiliana”.

2011-06-02 00:31


KALENDARZ

Sobota
15
sierpnia


Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w naszej parafii


15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

Festiwal SOLI DEO

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.

O Boże Miłosierdzie dla Michała rodziny i osób bliskich

Wszystkie intencje

Kościół WNMP w 3D

Kalendarium Parafialne

8-9 VIII 2004 r. -  Rocznica nawiedzenia w naszej parafii Matki Bożej w znaku kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj